بازهم یادآور میشم که این مطالب تجربه بنده هست و سعی و خطایی که انجام دادم نتیجه اش همین مطلبیه که مینویسم. البته شرایط تحریم و اینکه خیلی از آنتی ویروسهای رایگان بعد از نصب آپدیت نمیشن و همینطور فیلترینگ غلط که دسترسی رو از داخل ایران به خیلی از سایتها بستن همه اینها روی انتخاب و پیشنهاد من تاثیر داشته.
بهترین فایروال رایگان:
فعلا برای ویندوز 64 بیتی من فایروال Zone Alaram رو پیشنهاد میکنم.
حتما تنظیم کنید که به صورت پیشفرض دسترسی به هیچ چیزی نده و از شما سوال بپرسه. اینطوری میتونید جلو دسترسی خیلی از نرم افزارهای کرک شده به اینترنت رو بگیرید.
بهترین ویروس کش رایگان:
رتبه اول :سریعترین و بروزترین دیتا بیس رو شرکت Kaspersky داره که از داخل ایران آپدیت هم میشه.
رتبه دوم: از نظر من Avira خوبه و سبک هستش.
رتبه سوم: میتونید از آنتی ویروس خود شرکت Zone Alaram استفاده کنید. هم سبکه و هم آپدیت میشه ولی من عملکردش رو فعلا تست نکردم
متاسفانه این ویروس کش در سایت https://www.av-comparatives.org/  هیچ گزارش تستی نداره و نمیشه مقایسه کردش.

بقیه ویروس کشها خوبن ولی ایران رو تحریم کردن و به روزرسانی نمیشن!
مثلا:

Bitdefender : خیلی سخت از نصب میشه پاکش کرد
Panda: اینترفیس شل و ولی داره و خیلی به دل من ننشست.
Avast: ایران رو تحریم کرده و بدون آپدیت نمیشه!

خرداد 1400 : Zone Alarm رو آن اینستال کردم و از Tinywall استفاده میکنم. البته خیلی راضی نیستم و شرایط ایده آل من نیست و چاره ای هم ندارم فعلا تا پیداشتن جایگزین مناسب شرایط همینیه که هست.

ساده ترین و مناسب ترین نرم افزار بروز رسانی درایورهای سیستم Device Doctor 2019

2020 معرفی آنتی ویروس و فایروال رایگان برای محدود کردن دسترسی نرم افزار ها به اینترنت در سیستمهای خانگی 64 بیتی

نصب ویندوز ده و مطالب آموزشی مرتبط با آن و تجربه من در خصوص فعالسازی

معرفی آنتی ویروس و فایروال رایگان برای محدود کردن دسترسی نرم افزار ها به اینترنت در سیستمهای خانگی 64 بیتی بروز رسانی خرداد 1400

معرفی آنتی ویروس و فایروال رایگان برای محدود کردن دسترسی نرم افزار ها به اینترنت در سیستمهای خانگی 64 بیتی سال 1400

رو ,خیلی ,ویروس ,آپدیت ,دسترسی ,رایگان ,خیلی از ,فایروال رایگان ,داخل ایران ,از داخل ,از آنتی

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

fanoosukhial انديشه انجام پروژه های شبیه ساری shamegol serrymatog vistapanjare Promex آدخت دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. spageFinshop سانا کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد.